KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8393037

nr 839 3037

Akvareller

2 st, varav 1 signerad, 1920, 26x17 resp 22x16

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 augusti 2013
kl 20:57:58

12/8 19:48:41 1      Vinnande bud